Optimal Mermer
Menü

KURUMSAL

Misyon

Optimal Mermer, mermer sektöründe dünyanın en seçkin firmalarından biri olmayı misyonu olarak benimsemiştir. Müşteri memnuniyeti ise ana ilkemizdir.

Rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan stratejik bir portföyü paydaşlarına değer oluşturacak şekilde yönetmektir.

Vizyon

Optimal Mermer 2016 yılında Muğla’da kuruldu. Kuruluşundan itibaren vizyonu hem müşteri memnuniyeti sağlamak, hem de kaliteli ürünü müşterisine uygun fiyata sunmaktır.

Sektörde yeni olmamıza rağmen; blok mermer, kesilmiş mermer ve proje uygulamalarındaki tecrübemiz ve referanslarımızla pazarlama satış politikasına farklı bir boyut kazandırdık.

Verdiğimiz güvenilir ve kaliteli hizmetlerle mermer sektörüne dinamik, araştırmacı ruhla hareket ederek şirketimizin yurt içinde, ihracatta ve proje uygulamalarında tercih edilmesi konusunda çalışmalarımız ile kendimize düşen görevin sorumluluğunu taşımaktayız.

Optimal Mermer, kaliteyi ulaşılması gereken bir hedeften öte, devamlı gelişim ve süreklilik gösteren bir süreç olarak algılamaktadır. Bu doğrultuda da insan ve ürün kalitesini etkileyen tüm iş süreçlerini iyileştirmek ve geliştirmek için çalışmalar yapmaktadır.

Optimal Mermer, tüm bu iş süreçlerini, geleceği bugünden tasarlayarak yürütmektedir.